WWW.SHPIJA-VIP-KS.TK

NA VIZITONI NE WWW.VIP-SHPIJA-KS.TK

Muhamed Zeqiri - Gjesti Skandal (Shpija e Kosoves) Add Video

 
Sort: Recent | Popular Grid List
METI - Shpia e Kosoves
by Rinori on February 9, 2010 at 4:15 PM
841 Views - 0 Comments

Genta Ismaili ne Shpija e Kosoves
by Rinori on February 9, 2010 at 4:05 PM
923 Views - 2 Comments


1 - 2 of 2 Videos

Sontazh [Voto]

Recent Blog Entries

No recent entries

Video Nga Shpija

839 views - 0 comments
921 views - 2 comments

Tė Eleminuarit:


Reality Show Shpija

 

 

 

1.Festim Ramadani[Festimi]

2.Armend Zymberi[Armendi]

3.Suzana Tahiri[Suzi]

4.Arjeta Morina[Arjeta]

5.Ekrem Salihu[Ekremi]

6.Jehona Maçastena[Jehona]

7.Saranda Hoda[Sasa]

8.Zigrid Katroshi[Ziko]

9.Muhamet Zeqiri[Meti]

1o.Majlinda Krasniqi[Majlinda]

11.Burhamedin Berberi [Meda]

12.Ganimete Katroshi[Ganja]

13.Musli Fazliu[Musa]

14.Islami

15.Fadili Junior[Fadili i Ri]

16.Fitore Bunjaku [Fitore]

17.Arben Regjepi [Beni]

Njoftim

>KJO SITE DO TE MUNDOHET TE JU INFORMOJ JU PER ME TE REJAT TE CILAT NDODHIN NE SHTEPI BRENDA 24 OREVE. DO KETE MATERIALE TE SHUMTA TE CILAT DO JU SERVIREN NE KETE SITE DUKE FILLUAR NGA FOTO, LAJMET, THASHETHEME E SHUM GJERA TE TJERA INTERESANTE.

>DO MUNDOHEMI QE TE JEMI SA ME TE SHPEJT QE T`JU SJELLIM JU INFORMACIONE TE SAKTE DHE TE SHPEJTA.! E TERA QFARE DUHET TE BENI JU TE NDERUAR VIZITOR ESHTE TE LINI SA ME SHUM
KOMENTE

>DUA TE JU PARALAJMROJ QE TE MOS PERDORNI FJALE BANALE NE KOMENTET TUAJA PER ARSYE SE ATO NUK DO PRANOHEN NGA NE..!!!

>NESE DIKUSH KA NDONJE FOTO EKSLUSIVE TE BANOREVE BRENDA SHTEPISE ATEHERE ATO MUND TI DERGONI NE EMAILIN TIM I CILI ESHTE I HAPUR PER JU : xxl_rinori@hotmail.com

>JU PERSHENDES DHE SHPRESOJ QE T`IA KALONI CASTE SA ME TE KENDSHME KETU.!

Numri i Vizitorėve